Sme pneuservis s dlhoročnými skúsenosťami zaručujúcimi tú najvyššiu kvalitu a profesionalitu. Ponúkame výmenu a následné ošetrenie či uskladnenie pneumatík, predávame letné pneumatiky, zimné pneumatiky, taktiež ponúkame rýchloservis, geometria vášho vozidla, vyváženie diskov, diagnostika a omnoho viac... Stačí nás už len navštíviť a presvedčiť sa o našich kvalitách...
 
PON - PIA : 08:00 - 18:00 | SO : 08:00 - 12:00 | NE : Zatvorené
 
pneuservis, pneuservis prievidza, pneuservis, rychloservis, letne pneumatiky, zimne pneumatiky, predaj diskov, 3D geometria vozidla, test a výmena autobaterie, servis, servis klimatizacie, klimatizacia, vymena olejov, vymena brzdovej kvapaliny, priprava pred STK
 
 
 
   
 
     
  Pneuservis HASÁK s.r.o.  
  Pre našich zákazníkov ponúkame - predaj, servis a širokú škálu služieb  
     
     
PNEUSERVIS HASÁK je spoločnosť, ktorá funguje vo svojom obore od roku 2009.

Zaoberáme sa predajom pneumatík svetových značiek, predajom hliníkových diskov, plechových diskov, protektorov, akumulátorov, motorových olejov a doplnkového sortimentu. Našou hlavnou činnosťou je poskytovanie pneuservisných a autoservisných služieb pre osobné, nákladné vozidlá a všetky ostatné motorové vozidlá.

Kladieme dôraz
na kvalifikovanosť a odbornosť poskytovaných služieb všetkých členov nášho tímu a na kvalitu technológie, ktorú používame v našej prevádzke.

Pracujeme na najkvalitnejších strojoch značky CORGHI. Za pomoci našej poloautomatickej prezúvačky dokážeme bez akéhokoľvek poškodenia, či inej ujmy prezuť/opraviť aj supernízke plášte používané na tuningových/závodných autách. Náš personál odborne vyváži akékoľvek vaše koleso vrátane motocyklového a nákladného. Vyvažujeme liatinové aj oceľové disky. Stroj na ktorom prebieha vyváženie, patrí medzi najpresnejšie a najmodernejšie. Zdvihneme vaše auto až do nebies :-) ak to bude treba. Za ten čas náš personál demontuje vaše kolesá či vykoná potrebné úkony na vašom motorovom vozidle si zatiaľ môžete v pokoji vypiť kávu v príjemnej Pizzérii, ktorá je súčasťou našeho pneuservisu.


Platby za služby v našom pneuservise môžete realizovať aj prostredníctvom platobných kariet.

Nákup na splátky
môžete u nás aj prostredníctvom splátok. Viac infomrácií o možnostiach nákupu nášho sortimentu na splátky Vám radi poskytneme v našom pneuservise prípadne emailom či telefonicky. Nákup sa vzťahuje len na sortiment a nie na ponúkané služby.
 
     
     
 
   
   
Adresa spoločnosti kontaktná aj fakturačná

HASÁK s.r.o.

Brusno 407
972 32, Chrenovec - Brusno

IČO: 44 948 573
IČ DPH: SK2022887768
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka 22040/R
http://orsr.sk/vypis.asp?ID=161865&SID=6&P=1
 
     
   
 
     
     
 
© 2014 All rights reserved pneuservis Hasák, s.r.o.