Sme pneuservis s dlhoročnými skúsenosťami zaručujúcimi tú najvyššiu kvalitu a profesionalitu. Ponúkame výmenu a následné ošetrenie či uskladnenie pneumatík, predávame letné pneumatiky, zimné pneumatiky, taktiež ponúkame rýchloservis, geometria vášho vozidla, vyváženie diskov, diagnostika a omnoho viac... Stačí nás už len navštíviť a presvedčiť sa o našich kvalitách...
 
PON - PIA : 08:00 - 18:00 | SO : 08:00 - 12:00 | NE : Zatvorené
 
pneuservis, pneuservis prievidza, pneuservis, rychloservis, letne pneumatiky, zimne pneumatiky, predaj diskov, 3D geometria vozidla, test a výmena autobaterie, servis, servis klimatizacie, klimatizacia, vymena olejov, vymena brzdovej kvapaliny, priprava pred STK
 
 
 
   
 
     
  Pneuservis HASÁK s.r.o.  
  Ponúkame širokú ponuku rýchloservisu tej najvyššej kvality...  
     
     

Už Vás niekedy prekvapila porucha na vozidle akurát mimo servis? Už ste niekedy zostali stáť na ceste, pretože Vás vozidlo odmietlo poslušnosť? Už sa Vám stalo, že ste nemohli opraviť banálnu poruchu, pretože ste nemali po ruke ten správny náhradný diel? Ste práve ten motorista, ktorý potrebuje odbornú pomoc? My Vám ponúkame pomoc odborného servisu a kvalifikovaného personálu - pomoc odborníkov.

Rýchloservis je balík služieb, ktoré sa pri klasických pneuservisných službách bežne neposkytujú, avšak veľmi úzko súvisia s pneumatikami a bezpečnosťou. V rámci neho budú zákazníkovi okrem namontovania pneumatík skontrolované a vymenené brzdové doštičky, nastavené svetlá, vymenený olej, skontrolované kvapaliny, geometria kolies, výfuky a tlmiče. Balík služieb poskytovaný v rámci rýchloservisu nie je zostavený náhodne. Ide o kontrolu tých častí automobilu, ktoré vplývajú na životnosť pneumatík, ekonómiu prevádzky vozidla a predovšetkým na bezpečnosť jazdy.

 
   
   
 
Ponúkame nasledovné servisné činnosti

• Kontrola a výmena kvapalín:
V našich servisoch Vám skontrolujú kvapalinu v ostrekovačoch, chladiči a brzdovú kvapalinu. Po zistení prípadného nedostatku kvapalín Vám všetky doplnia.

• Vyzuálna kontrola a prípadne výmena brzdových segmentov:
Náš odborný mechanik Vás upozorní na opotrebenie brzdových platničiek, prípadne na iné závady v brzdovom systéme. Odstránenie porúch na brzdovom systéme zvyšuje Vašu bezpečnosť ako i bezpečnosť Vašich spolucestujúcich. Po ukončení práce na brzdovom systéme by mala vždy nasledovať najskôr skúšobná jazda.


• Meranie a nastavenie geometrie náprav vozidla 3D systémom:
Zistenie a preverenie stavu nastavenia jednotlivých častí prednej a zadnej nápravy podvozku vozidla pomocou presného elektronického zariadenia. Správne nastavenie náprav vozidla zvýši životnosť pneumatík, zlepší komfort jazdy, zníži opotrebenie podvozkových častí a zvýši celkovú bezpečnosť prevádzky vozidla.


• Výmena motorového oleja a olejového filtra a ich likvidácia
:
Ponuka značkových olejov a olejových filtrov s ponukou pre všetky typy motorov. Výmena prevedená v našich servisoch zbavuje zákazníka povinnosti ekologickej likvidácie, kvalitný motorový olej zvyšuje životnosť motora.


• Servis a plnenie klimatizácie :
Časovo nenáročná služba bez dlhšieho vylúčení vozidla z prevádzky - z klimatizácie sa odstránia škodlivé mikroorganizmy, plesne, nepríjemný zápach a dráždivé účinky. Dezinfekcia výparníka a vetracích šácht patrí medzi základnú údržbu klimatizácie, ktorú by mal každý majiteľ vozidla s klimatizáciou pravidelne dodržiavať. Výparník klimatizácie je diel, ktorý slúži k ochladzovaniu vzduchu nasávaného ventilátorom z okolia, zbaveného nečistôt vplyvom priechodu cez peľový filter. Pri prevádzke klimatizácie sa na výparníku vplyvom teplotných rozdielov zráža atmosférická vlhkosť, ktorá vytvára ideálne prostredie pre tvorbu mikroorganizmov a plesní. Takto zanedbaná klimatizácia má nie len škodlivé účinky na zdravie cestujúcich, ale znepríjemňuje prostredie vo vnútri automobilu aj zápachom.


• Nastavenie svetiel
:
Správne nastavené svetlá dostatočne osvetľujú vozovku, neoslňujú oproti idúce automobily a zvyšujú tak bezpečnosť cestnej premávky.


A ešte oveľa viac našich profesionálnych a kvalitných služieb najdete v sekcii naše služby...
 
     
     
 
     
     
 
© 2014 All rights reserved pneuservis Hasák, s.r.o.